Ansatte

Oversikt over ansatte i Rosenborg Ballklub og Rosenborg Sport.

Administrasjon

Daglig leder:
Tove Moe Dyrhaug  - 481 80 740  - tove.dyrhaug@rbk.no

Sportslig avdeling A-lag

Hovedtrener:
Trond Henriksen
Assistenttrener:
Karl Oskar Emberland
Keepertrener/logistikkansvarlig:
Jørn Jamtfall - 915 91 001jorn.jamtfall@rbk.no
Sportslig leder:
Mikael Dorsin - mikael.dorsin@rbk.no
Med. koordinator fysioterapeut/osteopat:
Haakon Schwabe  - 959 59 539 - haakon.schwabe@rbk.no
Fysisk trener/fysioterapeut:
Christian Thorbjørnsen - 92470711 - christian.thorbjornsen@rbk.no
Fysioterapeut:
Eirik Nordtvedt - 926 84 106 - eirik.nordtvedt@rbk.no
Materialforvalter:
Alexander Kopperud - 416 25 749 - alexander.kopperud@rbk.no
Kostholdsekspert:
Henning Svendsen
Lege:
Reidar Due

SalMar Akademiet

Utviklingsleder:
Tore Grønning - 907 61 540 - tore.gronning@rbk.no
Hovedtrener RBK 2:
Tormod Bjerkeset - tormod.bjerkeset@rbk.no
Hovedtrener G18:
Gerhard Wermink - gerhard.wermink@rbk.no
Hovedtrener G16:
Vegard Skorstad - 988 68 188 - vegard.skorstad@rbk.no
Keepertrener:
Alexander Lund Hansen - 417 99 925 - alexander.lund.hansen@rbk.no
Ass. trenerutvikler:
Tor Asle Kleveland - 920 33 007 - tor.asle.kleveland@rbk.no
Materialforvalter:
Per Nygaard - 992 14 182 - per.nygaard@rbk.no
Osteopat:
Ole Næss
Kim André Brandtzæg
Assistenttrener:
Terje Næss Kjøsnes
Prosjektmedarbeider RBK Skolen:
Mats Karlstrøm - 482 07 918 - mats.karlstrom@rbk.no
Per Jarle Dalum - 926 95 890 - per.jarle.dalum@rbk.no

Media og kommunikasjon

Mediesjef og samfunnskontakt:
Jørgen Stenseth - 926 68 124 - jorgen.stenseth@rbk.no
Kommunikasjonsmedarbeider:
Eirik Grønning - 915 38 531 - eirik.gronning@rbk.no
Spillerkoordinator:
Harald Pedersen - 959 05 135 - harald.pedersen@rbk.no

Økonomi, eiendom, stadion og personal

Leder:
Roar Munkvold - 916 61 563 - roar.munkvold@rbk.no
Økonomimedarbeidere:
Bergljot Angen - 90938552 - bergljot.angen@rbk.no 
Maren Rognhaug Nybrodal - 41444835 - maren.nybrodal@rbk.no 
Driftssjef:
Per Haugnes - 913 38 380 - per.haugnes@rbk.no
Banemester:
Anders Øien - 996 21 200 - anders.oien@rbk.no
Driftsmedarbeider:
Martin Tinnen - 479 40 050 - martin.tinnen@rbk.no
Administrasjonskoordinator:
Guri Brønseth - 930 07 547 - guri.bronseth@rbk.no
Kjøkkensjef:
Geir Bogan - 986 24 749 - geir.bogan@rbk.no
Kjøkkenmedarbeider:
Simeon Kanu - 993 88 255

Markedsavdeling

Leder:
Harald Lundemo - 902 20 899 - harald.lundemo@rbk.no
Salg:
Camilla Herstad - 924 46 418 - camilla.herstad@rbk.no 
Nicolay Jacobs - 404 53  704 - nicolay.jacobs@rbk.no
Markeds- og kommunikasjonsmedarbeider:
Frode Søraas - 900 99 517 - frode.soraas@rbk.no
Billett:
Emil Hauge - 982 57 177 - emil.hauge@rbk.no
Billettkoordinator:
Hanne Ramstad - 957 31 308 - hanne.ramstad@rbk.no
Arrangementssjef:
Bjørn Skjæran - 924 13 132 - bjorn.skjaeran@rbk.no
Arrangementskoordinator:
Anne Berit Sørensen - 488 69 009 - anne.berit.sorensen@rbk.no
Supporterkoordinator:
Eirik Garshol - 470 58 929 - supporterkoordinator@rbk.no

Annonse fra Eliteserien: